Administrator 28 maj 2013

„JEŚLI JUŻ SZPITAL, TO JAKI?” – WYNIKI KONKURSU

Kolorowe ściany w salach szpitalnych, lekarze w kolorowej odzieży, przestronne świetlice szpitalne i salki komputerowe w każdym szpitalu - tak zdaniem małych pacjentów powinien być wyposażony i zaprojektowany nowy szpital matki i dziecka w Poznaniu.

Administrator 23 maj 2013

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PRZEPROWADZONEGO W RAMACH AKCJI "CIŚNIENIE - NA ZDROWIE!"

Ogłaszamy wyniki konkursu przeprowadzonego w ramach akcji bezpłatnych pomiarów ciśnienia tętniczego pn. „Ciśnienie – na zdrowie!”.
Nagrodzone odpowiedzi, na pytanie: Dlaczego Pan/Pani wziął/wzięła udział w akcji?, prezentujemy poniżej.
„Mój rodzinny mi zaleca, by ciśnienie kontrolować, brać tabletki, nie chorować!” – Pan Ryszard z Poznania
„Profilaktyka. Jest szansa sprawdzić, czy w tej dziedzinie zdrowie jest w porządku. Profilaktyka nie jest w Polsce niestety oczywista” – Pan Jacek z Poznania

Nagrodzonym GRATULUJEMY!

Nagrody – ciśnieniomierze automatyczne, zostaną przesłane pocztą.

Administrator 9 maj 2013

„Ciśnienie – na zdrowie!” – Zapraszamy na bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego w ramach obchodów Narodowego Tygodnia Pomiaru Ciśnienia Tętniczego

Przyjdź na bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego do Urzędu!

Akcja objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Zapraszamy mieszkańców do odwiedzenia stanowisk bezpłatnego pomiaru ciśnienia tętniczego oraz zasięgnięcia porad dietetyka podczas organizowanej akcji w dniach 13 – 17 maja 2013 roku w godzinach od 9:00 do 15:00,
w budynku Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości.

Dodatkowo, na uczestników, którzy wypełnią ankietę po wykonaniu badania czekają nagrody. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzone zostaną aparatem do mierzenia ciśnienia.

Organizatorzy akcji: "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o. oraz Departament Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Administrator 6 maj 2013

Konkurs dla dzieci - pacjentów szpitali pn. „Jeśli już szpital, to JAKI?”

Konkurs objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

W szpitalach podległych Samorządowi Województwa Wielopolskiego trwa konkurs dla dzieci - pacjentów szpitali
pn. „Jeśli już szpital, to JAKI?”

Administrator 26 kwiecień 2013

Zakończenie "Procedury wyboru Wykonawcy na świadczenie usług telefonii komórkowej i mobilnego dostępu do internetu"

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. uprzejmie Informuje, że zakończyła bez rozstrzygania "Procedurę wyboru Wykonawcy na świadczenie usług telefonii komórkowej i mobilnego dostępu do internetu".
Dziękujemy wszystkim za udział w negocjacyjnym etapie ww. procedury i złożenie oferty wstępnej.