Administrator 11 październik 2016

Intenstywne prace projektowe

11.10.2016 r. odbyło się kolejne ze spotkań dotyczące prac nad projektem budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Administrator 7 październik 2016

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka- pozytywna ocena projektu

Na posiedzeniu Komitetu Sterującego przy Ministerstwie Zdrowia w dniu 5 października 2016 roku został przyjęty w ramach planu działań projekt budowy Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka wraz z jego wyposażeniem. Szczegóły w artykule poniżej.

Administrator 29 wrzesień 2016

Prace nad projektem Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka

Zarząd Spółki Szpitale Wielkopolski, dyrekcja Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Poznaniu, lekarze, kierownicy oddziałów i zespół architektów, firma Industria Project Sp. z o.o., wspólnie pracują nad stworzeniem projektu Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka.

Administrator 30 sierpień 2016

Wielkopolskie Centrum Zdrowia Dziecka- umowa na wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej- podpisana!

W dniu 29.08.2016 r. w siedzibie Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o. odbyło się podpisanie umowy na wykonanie wielobranżowej dokumentacji projektowej dla przedsięwzięcia „Budowa Wielkopolskiego Centrum Zdrowia Dziecka (szpitala pediatrycznego) wraz z jego wyposażeniem”.
Umowa zawarta zostala pomiędzy Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o. - reprezentowaną przez Izabelę Grzybowską – Prezesa Zarządu oraz Industria Project Sp. z o.o., reprezentowaną przez Włodzimierza Werochowskiego- Prezesa Zarządu.
Wykonawca wybrany został w trybie przetargu nieograniczonego (kwota oferty
4 612 500, 00 zł). Termin realizacji zadania wynosi 76 tygodni.

Administrator 25 marzec 2016

Wiosennych życzeń czar...

Niech nadchodzące Święta będą źródłem radości i spokoju.

Wiosennego nastroju i rodzinnego ciepła

życzą

Zarząd i Pracownicy Szpitale Wielkopolski Sp. z o.o.