Administrator 14 listopad 2013

PODSUMOWANIE KONFERENCJI PRASOWEJ

WYBÓR PROJEKTU BUDOWY NOWEGO SZPITALA MATKI I DZIECKA W POZNANIU JAKO PROJEKTU PILOTAŻOWEGO W NABORZE POJEKTÓW PPP W SEKTORZE OCHRONY ZDROWIA PROWADZONYM PRZEZ MINISTERSTWO ROZWOJU REGIOLNALNEGO

PROJEKT OTRZYMA WSPARCIE DORADCZE

Projekt uzyska kompleksowe wsparcie Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, świadczone z udziałem doradców zewnętrznych w zakresie ekonomiczno-finansowym, prawnym oraz technicznym, w celu przygotowania inwestycji w formule ppp.
Wsparcie, jakie otrzyma samorząd województwa jest znaczącym elementem w procesie przygotowania projektu do realizacji. W ramach pomocy projekt otrzyma pełną obsługę doradczą i kompleksowe przygotowanie procedur wyboru partnera prywatnego realizującego budowę nowego szpitala matki i dziecka. Wypracowana dokumentacja będzie wzorcową dla innych podmiotów publicznych zainteresowanych realizacją projektów ppp w sektorze ochrony zdrowia.

Administrator 13 listopad 2013

BRIEFING PRASOWY - 14.11.2013 GODZ. 12.00

Zarząd Województwa Wielkopolskiego oraz Zarząd „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.

Zapraszają na briefing prasowy z okazji WYBORU PROJEKTU pn. „ BUDOWA NOWEGO SZPITALA
MATKI I DZIECKA W POZNANIU” jako PROJEKTU PILOTAŻOWEGO w naborze projektów PPP w sektorze ochrony zdrowia prowadzonym przez Ministerstwo Rozwoju Regionalnego

TERMIN: 14.11.2013 roku (czwartek), godz. 12.00
MIEJSCE: Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu, al. Niepodległości 18, (Sala zarządu – sala nr 141, budynek C, I piętro)
W konferencji uczestniczyć będą:
Marek Woźniak Marszałek Województwa Wielkopolskiego
Mateusz Klemenski Wicemarszałek Województwa Wielkopolskiego
Grzegorz Wrona Prezes Zarządu „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.
Jakub Jędrzejewski Wiceprezes Zarządu „Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o.
Leszek Sobieski Dyrektor Departamentu Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom UMWW

Administrator 8 listopad 2013

Inwestycja „Budowa nowego Szpitala Matki i Dziecka w Poznaniu” projektem pilotażowym PPP w ochronie zdrowia

Ministerstwo Rozwoju Regionalnego wyłoniło projekty pilotażowe z sektorów ochrony zdrowia i dróg samorządowych.

Administrator 29 październik 2013

PlebIscyt ESKULAP 2013

Dzisiaj o północy zakończy się pierwszy etap plebiscytu Eskulap 2013.
W czwartek 31 października "Głos Wielkopolski" opublikuje zwycięzców wszystkich lokalnych plebiscytów, którzy jednocześnie staną się uczestnikami plebiscytu wojewódzkiego. Eskulap 2013 zakończy się 16 listopada, a ogłoszenie wyników nastąpi 18 listopada.
Poniżej link do ostatniego tekstu dotyczącego plebiscytu lokalnego.

Administrator 9 październik 2013

PlebIscyt ESKULAP 2013

Plebiscyt Eskulap 2013 już się rozpoczął!

"Szpitale Wielkopolski" sp. z o. o. jest honorowym partnerem plebiscytu.