Administrator 28 maj 2013

„BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” – WYNIKI KONKURSU

„Szpitale Wielkopolski” sp. z o.o., która prowadzi projekt pt. „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” chce, by w każdej placówce medycznej podległej samorządowi województwa wielkopolskiego zostało wyznaczone miejsce na „uwolnione” książki. Ogłosiła więc konkurs na plakat promujący ideę bookcrossingu, który będzie wizytówką tych miejsc.
Zwycięzcą konkursu została Pani Anna z Poznania. Wyróżnienie przyznano Panu Grzegorzowi z Poznania.

Zwycięzcom GRATULUJEMY!

Administrator 23 maj 2013

OGŁOSZENIE WYNIKÓW KONKURSU PRZEPROWADZONEGO W RAMACH AKCJI "CIŚNIENIE - NA ZDROWIE!"

Ogłaszamy wyniki konkursu przeprowadzonego w ramach akcji bezpłatnych pomiarów ciśnienia tętniczego pn. „Ciśnienie – na zdrowie!”.
Nagrodzone odpowiedzi, na pytanie: Dlaczego Pan/Pani wziął/wzięła udział w akcji?, prezentujemy poniżej.
„Mój rodzinny mi zaleca, by ciśnienie kontrolować, brać tabletki, nie chorować!” – Pan Ryszard z Poznania
„Profilaktyka. Jest szansa sprawdzić, czy w tej dziedzinie zdrowie jest w porządku. Profilaktyka nie jest w Polsce niestety oczywista” – Pan Jacek z Poznania

Nagrodzonym GRATULUJEMY!

Nagrody – ciśnieniomierze automatyczne, zostaną przesłane pocztą.

Administrator 9 maj 2013

„Ciśnienie – na zdrowie!” – Zapraszamy na bezpłatne pomiary ciśnienia tętniczego w ramach obchodów Narodowego Tygodnia Pomiaru Ciśnienia Tętniczego

Przyjdź na bezpłatny pomiar ciśnienia tętniczego do Urzędu!

Akcja objęta patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego Marka Woźniaka.

Zapraszamy mieszkańców do odwiedzenia stanowisk bezpłatnego pomiaru ciśnienia tętniczego oraz zasięgnięcia porad dietetyka podczas organizowanej akcji w dniach 13 – 17 maja 2013 roku w godzinach od 9:00 do 15:00,
w budynku Urzędu Wojewódzkiego w Poznaniu przy al. Niepodległości.

Dodatkowo, na uczestników, którzy wypełnią ankietę po wykonaniu badania czekają nagrody. Dwie najciekawsze odpowiedzi nagrodzone zostaną aparatem do mierzenia ciśnienia.

Organizatorzy akcji: "Szpitale Wielkopolski" sp. z o.o. oraz Departament Ochrony Zdrowia i Przeciwdziałania Uzależnieniom Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego.

Administrator 6 maj 2013

Konkurs dla dzieci - pacjentów szpitali pn. „Jeśli już szpital, to JAKI?”

Konkurs objęty patronatem honorowym Marszałka Województwa Wielkopolskiego.

W szpitalach podległych Samorządowi Województwa Wielopolskiego trwa konkurs dla dzieci - pacjentów szpitali
pn. „Jeśli już szpital, to JAKI?”

Administrator 26 kwiecień 2013

PRZEDŁUŻONY TERMIN NA SKŁADANIE PRAC W KONKURSIE NA PLAKAT PROMUJĄCY BOOKCROSSING W PLACÓWKACH MEDYCZNYCH

Termin na składanie projektów w konkursie „BOOKCROSSING - NA ZDROWIE” zostaje przedłużony
do 17 maja 2013 r.

Przypominamy, że przedmiotem konkursu jest plakat promujący ideę bookcrossingu. Projekty plakatów można przesyłać także pocztą elektroniczną na adres biuro@szpitalewielkopolski.pl. Regulamin konkursu dostępny jest na stronie: http://www.szpitalewielkopolski.pl/ (w zakładce ogłoszenia). Na zwycięzcę i wyróżnionych czekają nagrody finansowe.